سفرهای زیارتی

سفرهای زیارتی

آری؛ زیارت وادی محبّت و شوق است، نمودی از احساس متعالی و ترجمان پیوند قلبی است. فیض «حضور» در کنار اولیای خدا و خانه کعبه، زائر را از کیمیای «نظر» برخوردار می سازد. زیارت الهام گرفتن از اسوه ها و تعظیم شعائر و تقدیر از فداکاری ها و تجلیل از پاکی هاست و زائر در برابر آیینه تمام قدّ فضیلت ها می ایستد تا عیار خود را در آن بسنجد. «زائر» مهمان مائده معنوی اولیاء اللّه است و «زیارت» تجدید پیمان و میثاق با امام؛ این «سفر» با کاروان اشک و بر محمل شوق و سوار شدن بر موج عرفان و بُراق عشق است.

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری «گام رویایی تو» تلاش خواهد نمود با ارائه بهترین و کیفی ترین برنامه سفر چنانکه در شأن زوار، زمینه برخورداری از این سفر معنوی را برای شما همراهان همیشگی، مهیا نماید. باشد که ثوابی از این زیارت نصیب ما گردد.

 

کربلا

و چه زیباست روزی که در پیامک هایمان بنویسم:

« آرزومندم غبار غربت از حرم ماه بنی هاشم برگیرم و از عمق جانم بوسه بر ضریح شش گوشه و تربت شفا بخش خامس آل عبا بزنم. ان شاالله به زودی عازم سفر کربلا خواهم بود...»

عاشقان زیارت اباعبدالله الحسین (ع)، همکاران ما مشتاقانه منتظر تماس و اعلام آمادگی شما می باشند.(02188596493 خط ویژه)

حج

سلام بر مکّه، سرزمین وحی الهی، سلام بر کعبه، مطاف فرشتگان کبریایی؛ سلام بر صفا؛ سلام بر سعی؛ سلام بر زمزم؛ زلالِ جاریِ محبت خدا؛ سلام بر مشعر؛ خاستگاه شعور؛ سلام بر مناء مذبح منیّت؛ سلام بر عرفات؛ عرصه عرفان ناب اسلام بر ابراهیم و مقامش و اسماعیل و حِجرش. سلام بر مدینه، مدفن عصاره هستی؛ سلام بر بقیع، قبرستان کهکشان‏های خفته در خاک و سلام بر همه رهبران راستین راه توحید؛ آنان که رمزهای عشق را شناختند و رازهای حج را دریافتند و سلام بر همه عاشقان خدا.

مشهد

کبوتر وار می آیم به آب و دانه ای دل خوش

عطش دیده ، ترک خورده، به سقا خانه ای دل خوش

دلم خورشید می خواهد، هوای گنبدت کرده

دوباره برنگشته دل، هوای مشهدت کرده